V Konferencja NIENIEODPOWIEDZIALNI "Odpowiedzialność - ciężar czy szansa?"

 • 07 November 09:00 - 07 November 17:00
 • Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, ul. Anielewicza 6, Warszawa
 • Wydarzenie bezpłatne

Wprowadź dane uczestnika


 1. Tak
  Nie
 2. * Po Konferencji, tuż po godzinie 15-tej, zapraszamy na obiad. Będzie nam miło, jeżeli zechce Pan/Pani spędzić z nami ten czas. Dla ułatwienia organizacji spotkania prosimy o potwierdzenie obecności.
 3. Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację ,,Będę Kim Zechcę’’ oraz GRUPĘ ANG Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie 02-942,ul. Konstancińska 2, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celach statystycznych, przeprowadzenia działań marketingowych związanych z projektem „Nienieodpowiedzialni” i komunikacją po Konferencji ,,Nienieodpowiedzialni’.
 4. Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku (zdjęcia, film) utrwalonego w czasie Konferencji przez Fundację ,,Będę Kim Zechcę’’ oraz GRUPĘ ANG Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie 02-942,ul. Konstancińska 2 na potrzeby projektu ,,Nienieodpowiedzialni''.
 5. Akceptuję, iż wysłane zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Konferencji ,,Nienieodpowiedzialni.pl organizowanej przez Grupę ANG Spółka Akcyjna oraz Fundację ,,Będę kim zechcę’’ z siedzibą w Warszawie
 6. Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja ,,Będę kim zechcę’’ oraz GRUPA ANG Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Konstancińskiej 2, 02-942 Warszawa, które przetwarzają Pani/Pana dane osobowe dla celów organizacji Konferencji oraz projektu ,,Nienieodpowiedzialni'', w tym również w celach statystycznych, z wykorzystaniem numeru telefonu oraz adresu e-mail (sms, mail, telemarketing) zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2016 r., poz. 1489).
 7. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne ze względów organizacyjnych do wzięcia udziału w Konferencji. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania i usuwania. Informujemy o możliwości wycofania zgody przy każdorazowym kontakcie lub poprzez przesłanie wiadomości na adres e-mail: zgoda@grupaang.pl.